Erekce u 50letého muže: jak zlepšit potenci?

pokles potence po 50 letech

Erekce po 50 letech u naprosté většiny mužů podléhá změnám, bohužel ne k lepšímu. Věkový „otisk" je cítit, ale prožité roky nejsou jediným faktorem vedoucím k erektilní dysfunkci.

Každý zástupce silnějšího pohlaví, bez ohledu na jeho věk, chce být pro svého partnera přitažlivý a jakékoli „neúspěchy" intimního plánu se jeví jako vážné psychické trauma, které jen zřídka zůstane bez následných potíží.

S přibývajícím věkem dochází k poklesu erekce, snížení sexuální touhy, délka pohlavního styku ponechává mnoho přání. Mnoho mužů po padesátce v tomto ohledu hledá odpověď na otázku, jak zlepšit erekci?

Pojďme se podívat na důvody poklesu erektilní schopnosti v padesáti letech a také zjistit, jaký způsob pomůže obnovit mužskou sílu?

Impotence a 50 let věku

Nelze s úplnou jistotou říci, že všichni muži ve věku 51 a více let budou mít sexuální problémy. Jde jen o to, že během těchto let jsou v těle silnějšího pohlaví pozorovány změny související s věkem, hladina testosteronu klesá. V souladu s tím bude erekce ve 40 a 52 letech výrazně odlišná.

Mužské síly se snižují pod vlivem obrovského množství škodlivých faktorů. Je třeba poznamenat, že primárním důvodem je hladina testosteronu v krvi mužů. Lékaři poznamenávají, že ve věku 30-35 let koncentrace hormonu klesá a 50 let se může stát kritickou známkou.

S každým rokem se snižuje funkčnost cév, cévní stěny ztrácejí svou dřívější elasticitu a odolnost, dochází u nich k patologickým změnám a narušení struktury. V důsledku toho je narušen krevní oběh a impotence není daleko.

Kromě toho je vzácné, že jakýkoli zástupce silnějšího pohlaví ve věku 53 let nemá v anamnéze chronická onemocnění, která negativně ovlivňují erektilní schopnosti mužů.

Pojďme si poukázat na nejčastější příčiny erektilní dysfunkce po 50 letech:

 • Nesprávný životní styl, zejména zneužívání alkoholu, kouření, užívání drog, nízká fyzická aktivita. Stejně jako nedostatek fyzické aktivity, nadváha.
 • Psychologické problémy. Jak již bylo uvedeno, jedno „selhání" v posteli může vést k dalším potížím, které rozhodně ovlivní kvalitu erekce.
 • Různá kardiovaskulární onemocnění, hypertenze, diabetes mellitus jakéhokoli typu, trauma penisu nebo pánevních orgánů, roztroušená skleróza, vaskulární patologie a další onemocnění.

K léčbě chronických onemocnění užívá 54letý muž léky, které jako vedlejší účinek mohou výrazně oslabit sexuální sílu, což vede k celé řadě intimních problémů.

Statistiky ukazují, že impotence se netýká jen 55letých mužů, ale i něžného pohlaví. Chronická onemocnění a nezdravý životní styl, nadváha - to vše vede ke snížení libida u žen.

Zlepšení potence a erekce: tipy a triky

Obnova sexuální síly představitelů silnějšího pohlaví začíná zjištěním příčiny, která působí jako provokující faktor. Pokud je tato položka ignorována, pak žádné účinné a silné léky nepomohou vrátit dobrý stoupač.

Proto se v první řadě doporučuje navštívit lékaře, podstoupit vyšetření na přítomnost patologií, které zhoršují erektilní schopnost mužů. Pokud například dosáhnete normální hladiny cukru při cukrovce, pak se kvalita erekce zvýší.

Když jsou zánětlivé procesy v prostatě vyrovnány, pak se v průběhu času sexuální síly vrátí v plném rozsahu. Léčba tedy závisí na primárním zdroji patologického selhání.

Obecně lze říci, že léčba impotence může jít následujícími směry:

 1. Léčba „původního zdroje" potíží, symptomatická terapie je navíc doporučována, aby muž mohl žít pravidelným intimním životem.
 2. Jmenování doplňků stravy, které zvyšují imunitní stav, kompenzují nedostatek minerálů a vitamínů, pozitivně ovlivňují tělo jako celek.
 3. Hormonální substituční léčba se doporučuje v případech, kdy má pacient extrémně nízkou hladinu testosteronu v krvi.
 4. Rychle působící léky, které ovlivňují průtok krve, v důsledku čehož se penis stává silným a elastickým. Neovlivňují příčiny, jsou charakterizovány dočasným účinkem a relativně prodlouženým působením.
 5. Fyzioterapeutické procedury. Patří mezi ně magnetoterapie, bahenní terapie, minerální koupele a mnoho dalšího.

Zlepšení erekce lze očekávat v každém věku a ve věku 56 let zůstává mnoho mužů sexuálně aktivních. Hlavní věc, kterou je třeba si zapamatovat, je, že spolu s lékovou terapií je neméně důležitá také úprava životního stylu.

Důležitá další pravidla pro dobrého stoupače: vyvážená strava, cvičení, včasná léčba všech nemocí (dokonce i nachlazení).

Léky na erekci

Když si muž uvědomí, že se jeho erekce zhoršila, téměř okamžitě přemýšlí, jakou pilulku si vzít? A to není nic neobvyklého, ale v 57 letech ne každý lék bude fungovat.

Mnoho léků má mnoho kontraindikací, respektive jejich užívání na pozadí určitých onemocnění v dospělosti je plné nejen vedlejších účinků, ale také některých komplikací.

Všechny prostředky pro erekci jsou klasifikovány v závislosti na aplikaci. Nejčastěji muži dávají přednost užívání pilulek, protože je to nejpohodlnější způsob. Ale drogy mají jinou formu uvolňování.

Například uretrální léky jsou injikovány do močové trubice, působí po dobu 10 minut a vyznačují se účinkem přibližně jedné hodiny. Tato doba stačí k plnohodnotnému pohlavnímu styku.

Existují následující formy léků:

 • Injekce se provádějí do kavernózního těla penisu. Účinek je pozorován po 5-10 minutách. Nežádoucí účinky: bolest při podávání léku, svědění, pálení, bolest při sexu. Předepisuje je lékař.
 • Prostředky místní akce. Patří sem různé krémy a gely. Možná je to nejbezpečnější způsob, jak pomoci obnovit erekci ve věku 58 let. Vzhledem k rostlinnému složení droga nevyvolává vedlejší účinky.

Při výběru prostředku syntetického původu byste měli vždy pamatovat na „odvrácenou stranu mince", zejména na možnou újmu při užívání drogy. A pak už nebude pomalá erekce pro muže tím největším problémem.

Ve věku 59 let jsou oblíbené doplňky stravy jako Ogoplex, Ali Caps, Inforte, Yarsagumba a další doplňky. Působí pomalu, ale mají kumulativní účinek, což vám umožní udržet dobrou erekci i po vysazení léků.

Sport jako způsob, jak zlepšit erektilní funkci

Když má muž intimní problémy, každý lékař řekne, že sport je nedílnou součástí terapie. Při aktivním pohybu se zvyšuje krevní oběh v těle, měkké tkáně dostávají více kyslíku, ztrácí se nadváha, což je často pozorováno u mužů v dospělosti.

Není nutné se vyčerpávat cvičením v tělocvičně, protože existují speciální komplexy zaměřené na obnovu sexuální síly doma. Hlavní je cvičit každý den 20-30 minut.

Rozhodně bude proces trvat poměrně dlouho, protože svaly potřebují čas na posílení a zotavení.

Zvažte několik účinných cvičení pro zralé muže:

 1. "Pohyb na hýždích. "Muž by měl sedět na podlaze, narovnat nohy dopředu a paty trochu spočívat na podlaze. Poté je třeba posunout hýždě a pohybovat se vpřed. "Ujít" alespoň 5 metrů v tréninku.
 2. Cvičení „Na kole". Muž si lehne na rovnou plochu, zvedne nohy a poté napodobuje jízdu na kole. Začněte s krátkým tréninkovým časem, postupně zvyšujte na 7-8 minut nepřetržité jízdy.
 3. Lehněte si na podlahu, pokrčte kolena, paty opřete o rovinu. Při hlubokém nádechu zvedněte pánev, s výdechem níže. Opakujte co nejvícekrát.

Výše uvedená cvičení přispívají k normalizaci krve, posilování svalů pánevního dna, což pozitivně ovlivňuje potenci a erekci mužů.

Speciální spreje pomáhají urychlit proces navracení mužské síly. Jedinečnost léku spočívá v tom, že jeho účinnost nezávisí na věku. Ohromující výsledek čeká na mladé a zralé muže.