Stimulace potence

Stimulace potence se stává důležitou záležitostí pro muže, kteří dosáhli věku čtyřiceti nebo padesáti let. Často tento problém trápí jejich manželky a přítelkyně ještě více. Dnes se podíváme, jaké jsou léky na potenci a přírodní způsoby, jak zvýšit jejich hladinu.

muž se špatnou potencí jak stimulovat

Stimulanty

Potenci u mužů můžete stimulovat následujícími způsoby:

 • Rychlá prostředí. Pomáhají naplnit oblast genitálií krví. Akce začíná rychle, musíte si vzít pilulku na potenci krátce před pohlavním stykem. Mohou být návykové, negativně ovlivnit krevní tlak, srdce a cévy.
 • syntetické hormony. Testosteron je nejdůležitější hormon pro stimulaci potence u mužů. Pokud máte nízkou hladinu, všechny ostatní prostředky budou mít pouze symptomatický účinek.
 • Správná výživa, dostatek vitamínů a minerálů. Některé mikroživiny se přímo podílejí na tom, jak mužská varlata produkují testosteron. Například selen a zinek jsou pro člověka nezbytné ve velkém množství.
 • Sportovní cvičení stimulující hormonální změny. Pohyby v pánevní oblasti aktivují dobrý krevní oběh, stimulují normální potenci.
 • Masáže a akupunktura. Body, jejichž stimulace pomáhá obnovit erekci mužského penisu, se nacházejí například v oblasti chodidel.
 • Lidové metody a doplňky stravy na potenci. To jsou velmi pochybné způsoby, jak obnovit stabilní potenci a vyléčit erektilní dysfunkci. Lze je však použít jako doplňkovou léčbu.

Léky

Na trhu najdete velké množství prostředků na zvýšení mužské potence. Mnohé z nich jsou dostupné bez lékařského předpisu, zatímco jiné vyžadují při použití velkou péči. Chcete-li si vybrat lék na potenci, je lepší se předem poradit s lékařem.

Ve skutečnosti různé příčiny nízké účinnosti vyžadují různé léčby.

Rychle působící tablety

Léky působí do 30-60 minut po požití. Výrazně zlepšuje krevní oběh a reakci těla na vzrušení. Účinek může trvat od několika hodin až po více než 24 hodin.

Tyto prostředky mají dobrý vliv na potenci muže, ale nemůžete si na ně zvyknout. Pokud máte problém, nezapomeňte ho léčit. S takovými prostředky si pomůžete za jedinou noc. Místo utrácení spousty peněz za tyto léky je lepší začít cvičit a správně jíst, abyste vyléčili prostatitidu.

Zvláště byste neměli užívat takové pilulky mladým lidem s normální potencí. Ano, díky nim budete v posteli aktivnější. Existuje ale možnost, že v budoucnu tento efekt ztratí. A časem se vyvine psychická závislost na droze. Což má také slabý, ale negativní vliv na tělo.

hormonální terapie

Umělý testosteron potřebují hlavně muži, kteří překročili hranici čtyřiceti až padesáti let. V této době potence u mužů slábne. Nastává tzv. „mužská menopauza", během níž se snižuje přirozená produkce pohlavních hormonů.

Tyto léky musí být užívány pod přísným lékařským dohledem. Zvláště důležité je dodržet dávku a dobu podávání. Hormonální terapie na zvýšení mužské potence funguje pouze při správném a pravidelném průběhu. Nemůžete si vzít testosteronovou pilulku nebo injekci těsně před sexem.

Jakýkoli externí hormon může mít neočekávané vedlejší účinky. Můžete přibrat na váze nebo se stát příliš podrážděným. Jakékoli takové změny by měly být hlášeny svému lékaři. Nejzávažnější kontraindikací užívání hormonů je zvýšená srážlivost krve. V tomto případě může testosteron způsobit žilní trombózu.

přirozená stimulace

Správná sada stopových prvků hraje důležitou roli při tvorbě testosteronu, krevním oběhu a léčbě prostatitidy. Patří mezi ně především vitamíny B, C, D a E, dále minerální látky selen a zinek.

jídlo pro stimulaci potence

Všechny potřebné látky najdete v následujících potravinách:

 • Maso. Nejvhodnější jsou libové panenky, kuřecí prsa. Dodatečná stimulace potence vytvoří horké a kořeněné koření, bylinky. Protein z masa je nezbytný pro udržení správného fungování mužského těla a dobré potence.
 • Plody moře. Už mezi středověkými dámami bylo známo, že nakrmit manžela ústřicemi znamená získat nezapomenutelnou noc.
 • Vlašské ořechy. Tento produkt obsahuje speciální mastné kyseliny, které pomáhají udržovat potenci a stimulují produkci testosteronu.
 • Citrusové plody, granátová jablka a fíky. 100 gramů těchto plodů denně bude fungovat lépe než většina doplňků výživy.

Lidové metody

Léčitelé minulosti znali rostliny, jejichž výtažky pomáhaly i starším lidem obnovit potenci a navrátit mládí. Pamatujte, že takové ingredience se nepromění v lék například kvůli zánětu prostaty. Mohou však pomoci dosáhnout normální sexuální touhy a dobré úrovně potence.

Mezi jednoduché způsoby, jak zvýšit mužskou potenci doma, patří:

 • Ženšenová tinktura na alkohol, kterou lze sehnat v každé lékárně. Vezměte třicet kapek na 250 ml vody. Opakujeme dvakrát denně. Průběh léčby trvá nejméně měsíc, ale poté zaznamenáte trvalé zlepšení potence.
 • Dubrovník. Šest polévkových lžic rozemlejte, zalijte 500 ml vroucí vody. Trváme na třiceti minutách. Takový odvar by se měl pít třikrát denně, alespoň pár doušků.
 • Tinktura z mateřídoušky. Dvě čajové lžičky se zalijí sklenicí vroucí vody a louhují se asi sedm hodin. Musíte vypít 750 ml denně, rozdělených do tří dávek.
 • Dobrou metodou stimulace bude obvyklé svařené víno. Hlavní věcí je nenechat se příliš unést alkoholovou složkou a nepít více než pár sklenic. Důležité je, aby červené víno bylo dobré. Takové svařené víno musí obsahovat med, skořici a hřebíček. Koření a hřejivý efekt rychle udělají své.

Masáž

masáž pro stimulaci potence

Požádejte svého partnera o jednoduchou masáž, která povzbudí vaši sílu:

 • První bod lze nalézt v tříslech, mezi anální oblastí a šourkem. Před stimulací této oblasti si promněte ruce; budou se zahřívat, to zesílí účinek. Pohyby provádějte v kruhu, nejprve ve směru hodinových ručiček a poté proti směru hodinových ručiček. V ideálním případě, když se dotknete a vyvinete tlak na všech osm sakrálních foramen současně.
 • Přejděme k masáži ohanbí. Stimulací této oblasti zvyšujeme hladinu testosteronu. Nacházíme se na kraji sedačky, opět všichni tři spolu. Jedna ruka drží varlata a zahřívá je. Druhý provádí krouživé masážní pohyby v oblasti nad stydkou kostí. Podle východní medicíny je třeba provést třicet šest pohybů v každém směru.

Masáž prostaty by se neměla podceňovat:

 • Muž se postaví na všechny čtyři a břichem se dotkne boků.
 • Partner nebo lékař maže prst lubrikantem nebo běžnou vazelínou.
 • Zaveďte prst asi palec hluboko do konečníku přes svěrač.
 • Hledejte malou hrudku.
 • Nejprve masírujte postupně každou stranu prostaty.
 • Pohyb musí být proveden shora dolů.
 • Pak začneme pohybovat prstem, popisujeme osmičku a tlačíme na prostatu.
 • S každým kolem je tlak silnější.
 • Masáž končí hlazením uprostřed.

Masáž se provádí dobře, pokud z penisu vyteče několik kapek prostatické tekutiny. Sezení trvá asi dvě minuty, postup je třeba provádět každý druhý den. Průběh léčby je od deseti do patnácti sezení.

Akupunktura

Velký význam mají také orientální metody reflexní terapie. Najděte na svých nohou body stimulující sílu. Jsou jen dva, první je ve středu chodidla. Chcete-li najít druhý, přesuňte se z prvního bodu na vnitřní stranu chodidla.

Masírujte je palcem, krouživými pohyby, hmatatelným tlakem. Že tomu tak je, si můžete ověřit tím, že se zaměříte na své vlastní pocity. Akupunkturní body jsou vždy nejcitlivější a nejbolestivější.

Sportovní zátěže

Nelze podceňovat, jak na muže působí fyzická aktivita. Ovlivňují nejen fyzickou stránku problému, ale také zlepšují krevní oběh a přímo provokují uvolňování testosteronu. Zlepšuje se také potence, protože se muž opět cítí jako muž bojující o sportovní vítězství.

sporty ke stimulaci potence

Energetické náboje stačí ke stimulaci sexuální touhy, což vede k anabolickému efektu. Zde se lišta lépe zobrazí. Naproti tomu vytrvalostní kardio snižuje hladinu testosteronu a sílu.